Велики успех наших ученика!

Ученици наше школе Павле Николић и Новак Радић учествовали су на републичким такмичењима и остварили запажене резултате!

Павле Николић, ученик осмог разреда наше школе у Сењу, на Републичком такмичењу из енглеског језика је освојио феноменално 2. место. Честитамо Павлу и његовој предметној наставници Данијели Живановић!

Новак Радић, ученик седмог разреда наше школе, у пратњи предметне наставнице Боринке Милошевић на Републичком такмичењу из биологије освојио је 3. награду међу многобројном конкуренцијом из целе Србије. Дан касније, Новак је на Републичком такмичењу из географије освојио 1. награду. Честитамо Новаку и његовој предметној наставници Александри Пешић!

Похваљујемо успех, знање, труд и рад наших ученика јер они су наша мотивација за непрестано напредовање и усавршавање!