Кошаркаши први!

На општинском такмичењу у кошарци мушка екипа наше школе је, са две убедљиве победе над екипама ОШ “Вук Караџић” и ОШ “Ђура Јакшић”, освојила прво место и остварила пласман на окружно такмичење. Састав наше екипе: Огњен Мандић, Младен Станковић, Сртахиња Обрадовић, Иван Томић, Лазар Лукић, Филип Дудић, Матеја Радевић, Андреј Радојковић, Виктор Ивковић, Огњен Станковић, Душан Миладиновић, Петар Ерић, Стојан Илић, Алекса Спасић, Матија Ђорђевић. Наставник и вођа екипе: Зоран Ђорђевић.

На истом такмичењу, женска екипа наше школе је као једини учесник остварила пласман на окружну такмичење. Састав: Ана Петровић, Милена Станичић, Ана Пажин, Петра Ракић, Љиљана Петровић, Сара Радосављевић, Нина Пајкић, Мина Михајловић и Сара Радојковић- Наставник и вођа екипе: Зоран Ђорђевић.

Честитамо нашим ученицима и ученицама на досадашњим резултатима и желимо им много успеха на предстојећем окружном такмичењу.