,,Тринаестооктобарац” број 3.

Поштована децо, родитељи и колеге,

Са великим поносом могу да представим трећи број школског електронског листа „ТРИНАЕСТООКТОБАРАЦ”- лист ученика и наставника ОШ „13. октобарˮ намењен свима који прате и подржавају наш рад и труд.

Традиционално, месец октобар је за нас веома значајан и испраћен је реализованим активностима у оквиру обележавња Дечије недеље и Дана школе уз све безбедносне мере у складу са новонасталом ситуацијом. Поверење ученика и родитеља смо оправдали, били смо и бићемо неисцрпна подршка  и ослонац ученицима у њиховом даљем учењу и раду и у овим тешким околностима. Пратимо њихове потребе и интересовања и трудимо се да како наставним, тако и ваннаставним активностима, обезбедимо ученицима добру основу за даљи рад, напредак и успех.

Тимски дух, рад и залагање кључне су речи нашег успеха и трајања и зато вама на дар дајемо најбоље од нас-ТРИНАЕСТООКТОБАРЦЕ, њихове успехе, радове, пројекте, здраве навике и осмехе!